اخبار اجتماعی

وضعیت برگزاری امتحانات خرداد ماه دانش آموزان و شرایط برگزاری امتحانات حضوری از جمله سؤالات اصلی خانواده‌ها و دانش آموزان در این روزهاست.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از بررسی شکایات مردمی از نماوا، فیلیمو و روبیکا در جلسه این کمیسیون خبر داد.

در جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور شهر تهران که پیش از این در وضعیت نارنجی کرونا به سر می‌برد از امروز وارد وضعیت قرمز شد.

وکیل مدافع حمید صفت گفت که به حکم صادره موکلش مبنی بر قصاص اعتراض می‌کند و پرونده با فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور ارسال می‌شود.

بر اساس تقویم اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مهم ترین و کلیدی ترین آزمون های وزارت علوم در خرداد و تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار می شوند.

معاون کل وزارت بهداشت گفت: مسافرانی که در تهران هستند و پلاک غیربومی دارند از زمان اعلام شدن رنگ نارنجی برای تهران، ۷۲ ساعت فرصت دارند که این شهر را ترک کنند.

بر اساس لایحه قانونی تعیین تعطیلات رسمی کشور مصوب سال ۱۳۵۹ ، از ۲۹ اسفند تا چهارم فروردین تعطیل رسمی است.

در شرایطی که مردم با مشکلات مختلف اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند و هر روز یکی از اقلام خوراکی از سفره آن‌ها حذف می‌شود، اظهاراتی این‌چنینی نه‌تنها به ...

سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا ضمن اعلام اسامی ۱۴ شهرستان‌ دارای وضعیت قرمز برای نوروز ۱۴۰۰، گفت: ورود و خروج با خودرو شخصی از شهرهای قرمز ممنوع است.

پس از بازگشایی کارخانه تولید خودروهای برقی شرکت تسلا گزارش‌هایی از ابتلای صدها کارگر این کارخانه به ویروس کرونا منتشر شده است.

میلاد حاتمی از جمله شاخ های اینستاگرامی است که این روزها با بازداشتش به ترند فضای مجازی تبدیل شده است. درباره میلاد حاتمی و همسرش سحر بیشتر بدانید.

با رسیدن به ایام آخر سال، بازارها مملو از افرادی است که بدون توجه به خطر ابتلا به کرونا همچنان مشغول خرید هستند.

Show next
ستاره
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور