معما و تست هوش

ستاره | سرویس سرگرمی - نکته‌ای که در معما یا جدول حل کردن وجود دارد این است که شما زمان حل جدول همه‌ی مشکلات و مسائل زندگی را فراموش می‌کنید و زمانی را با خود ...

ستاره | سرویس سرگرمی - در این مطلب ۱۱ چیستان یا معما کوتاه با جواب برای شما گردآوری کرده ایم که سنجش اطلاعات عمومی و پاسخ دادن به آن‌ها خالی از لطف نیست و ...

به مناسبت فرا رسیدن سال 2021 این معمای هوش مخصوص سال ۲۰۲۱ را که یک معمای ریاضی تصویری است حل کنید.

با انواع معمای تصویری سخت، معمای تصویری ریاضی، معمای سخت در قالب تصویر و عکس، معمای تصویری جهت استفاده در اینستاگرام، واتساپ و ... همراه ما باشید.

مجموعه‌ای از انواع معمای کودکانه، معمای ساده برای کودکان، چیستان‌های خنده دار برای بچه‌ها به همراه پاسخ و جواب، معمای کودکانه مذهبی

در این مطلب ۳ تست هوش با جواب قرار دارد که هوش ریاضی و هوش تصویری و فضایی شما را می‌سنجد. این سه تست هوش باحال را حل کنید و برای دوستان خود بفرستید.

معما اسمتو بدون الفبا بنویس (اسم دختر)، معما اسم این دختر چیه؟ تست هوش با اسم دختر، حدس اسم دختر با استفاده از شکل به همراه پاسخ.

معما از دختری پرسیدم چند سالته؟ یکی از معماهای هوش و چالشی است که با انجام معادلات ریاضی قابل حل است. با جواب و حل معما از دختری پرسیدم چند سالته همراه ما ...

با مجموعه‌ای از انواع معمای کوتاه سخت، معماهای چالشی، چیستان‌های کوتاه، معمای سخت ریاضی با جواب و راه حل همراه ما باشید.

معمای تصویری پارکینگ به همراه پاسخ و جواب، معما و تست هوش تصویری پارکینگ برای افرادی که با ضریب هوشی بالا. شماره پارکینگ خودرو چند است؟

معمای سخت ریاضی به همراه جواب و راه حل برای افرادی که علاقه مند به انواع تست‌های هوش و معماهای چالشی هستند.

معمای تعداد مربع ها به همراه پاسخ و راه حل تصویری. با انواع معمای ریاضی سخت، تست هوش، چیستان ریاضی و ... همراه ما باشید.

Show next
ستاره
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور