ترفندهای خانه‌داری
0
۳ روش کاربردی برای تمیز کردن مایکروفر

تمیز کردن مایکروفر با محلول آب و جوش شیرین، پوست لیمو ترش و پوست پرتقال امکان پذیر است. در برخی موارد چربی زدایی و تمیز کردن مایکروفر با سرکه سفید نیز راه حل ...

0
ساده ترین راه برای تعمیر شیر اهرمی

 استفاده از شیرآلات اهرمی راحت است. اما این شیرآلات بعضی اوقات خراب می‌شوند. اکثر این خرابی‌ها به آسانی قابل تعمیر هستند و نیازی نیست شیرآلات خود را عوض کنید.

0
هنگام استفاده از جوهر نمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

آیا می‌دانید هنگام استفاده از جوهر نمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ در صورتی که این نکات را رعایت نکنید، خطرات زیادی شما را تهدید خواهد کرد. برای آشنایی ...

0
نکاتی مهم در رابطه با نگهداری از فرش دستباف ایرانی

فرش دستباف ایرانی آمیزه‌ای از هنر ،فرهنگ، عشق و اصالت است که در تک تک تار و پود های آن سرنوشت  و قصه خاصی نهفته است و حتی با زندگی پر هیاهوی مدن امروزه مطابقت ...

0
باز کردن نارگیل با ۲ روش گذاشتن در فر و استفاده از چکش

نارگیل میوه‌ خوشمزه ای با پوسته‌ سفت و سخت است که خوردن آن را در بعضی مواقع مشکل می‌کند. باز کردن نارگیل نیازی به ابزارآلات ویژه و روش‌های سخت ندارد.

0
راهنمای جامع سرویس کولر گازی

تمیز کردن سالانه و منظم سیستم از هزینه تعمیر کولر گازی پیشگیری کرده و کاربرد و کارایی سیستم تان را افزایش میدهد.

0
تازه نگه داشتن گل های طبیعی با روش های ساده

عمر گل‌های طبیعی چیده شده‌ را با مراقبت صحیح می‌توان حتی تا یک هفته افزایش داد. راهکارهایی برای تازه نگه داشتن گل های طبیعی وجود دارد که به آن‌ها می‌پردازیم.

0
محافظت از ریشه فرش به روش های اصولی

محافظت از ریشه فرش یکی از مراحل نگهداری و مراقبت از فرش است که به روش‌های مختلفی همچون استفاده از کاور ریشه فرش، گره زدن و لفاف دوزی صورت می‌گیرد.

0
روش سنگشور کردن لباس جین در خانه و به سادگی

سنگشور کردن لباس جین یکی از روش‌های ایجاد تنوع در شکل لباس‌های جین بوده که امروزه از محبوبیت زیادی برخوردار است و به راحتی می‌توان در منزل انجام داد.

0
مراحل رنگ کردن دیوار گچی و نکاتی که باید بدانید

رنگ کردن دیوار گچی با دیگر دیوار‌ها متفاوت است. برای چنین دیوار‌هایی باید نکاتی را هنگام آماده سازی و رنگ آمیزی رعایت کنید تا کیفیت نهایی مطلوب باشد.

0
علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری چیست؟

در صورتی که شوفاژ خود را هواگیری کرده‌اید و همچنان سرد است، علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری را با بررسی ۵ عامل در این مقاله بخوانید و مشکل رخ داده را برطرف ...

0
نحوه نگهداری از صابون و نکاتی که باید بدانید

شرایط و محل نگهداری از صابون جامد یکی از نکات مهم و ضروری در مقوله بهداشت شخصی است که با آگاهی و رعایت آن می‌توانید به حفظ سلامت خود و جامعه کمک کنید.

Show next
ستاره
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور