معرفی و بررسی
0
بررسی تفاوت لندرور و رنج اور؛ از طراحی تا زیرمجموعه‌های متنوع

لندرور و رنج اور متعلق به کمپانی Jaguar Land Rover Limited هستند. تفاوت لندرور و رنج اور در مواردی مانند هدف ساخت و نمایه شرکت سازنده است که در این مقاله بیشتر ...

0
آشنایی با خودرو مگان و قابلیت‌های آن

خودرو مگان از جمله محصولات شرکت رنو محسوب می‌شود که علاوه بر بازارهای جهانی در بازار خودروی ایران نیز عرضه شده است. این محصول یک خودروی سواری یا سدان شهری است.

0
معرفی آلفارومئو جولیتا و قابلیت‌های این خودرو

آلفارومئو جولیتا یک خودروی سواری اسپورت و لوکس با جثه‌ای نسبتا جمع و جور به شمار می‌رود که علاوه بر بازار جهانی اکنون مدتی است در بازار ایران نیز عرضه شده است.

0
معرفی دنا elx و مشخصات فنی این خودرو

دنا elx در واقع همان نسخه‌ی توربو شارژ خودروی دنا پلاس محسوب می‌شود که از نظر توان موتور نسبت به نسخه‌ی تنفس طبیعی این خودرو برتری محسوسی دارد.

0
معرفی کوپا T210 و ویژگی‌های فنی این خودرو

کوپا T210 یک خودروی کراس اور چینی است که در ایران محصول چندان شناخته شده‌ای محسوب نمی‌شود. شاید برخی از خوانندگان این مطلب هم تا کنون چیزی از آن نشنیده باشند.

0
نگاهی به ام وی ام 315 و مشخصات فنی این خودرو

ام وی ام 315 از محصولات شرکت چینی چری است که مانند برخی دیگر از خودروهای این شرکت در ایران با نام MVM عرضه شده است. حال به شکل دقیق‌تری سراغ این خودرو می‌رویم.

0
بررسی مشخصات فنی تویوتا کرولا + امکانات و قیمت

کرولا از جمله خودروهای سواری صاحب‌ نام شرکت ژاپنی تویوتا به شمار می‌رود که در ایران نیز هواداران فراوانی دارد و به طور کامل یک محصول شناخته شده محسوب می‌شود.

0
نگاهی به پورشه کاین و مشخصات فنی این خودرو

پورشه کاین یا پورشه کایان نخستین محصول شاسی بلند شرکت آلمانی پورشه به شمار می‌رود که برخی از تیپ‌ها و مدل‌های آن به بازار خودروی ایران نیز راه یافته‌اند.

0
معرفی کیا سول و قابلیت‌ های مهم این خودرو

کیا سول از جمله خودروهایی است که در ایران چندان شناخته نشد و مورد توجه قرار نگرفت. شاید بتوان یکی از دلایل این امر را وجود رقبای فراوان برای این خودرو دانست.

0
بررسی مشخصات فنی ام جی 6 + امکانات و قیمت

ام جی 6 از جمله محصولات تولید شده توسط شرک ام جی (MG) به شمار می‌رود که علاوه بر بازار چین و چند کشور دیگر در بازار خودروی ایران نیز عرضه شده است.

0
نگاهی به کیا ریو و مشخصات فنی این خودرو

کیا ریو از جمله محصولات شناخته شده‌ی شرکت کیا محسوب می‌شود که عمری نزدیک به دو دهه دارد. این خودرو چند سال پس از شروع شدن تولید آن به بازار ایران نیز وارد شد.

0
بررسی مشخصات فنی مزدا 2 + امکانات و قیمت

مزدا 2 از جمله محصولات شرکت ژاپنی مزدا به شمار می‌رود که اکنون چند سالی است در بازار خودروی ایران هم حضور دارد. خودرویی که قابلیت‌های آن را بررسی خواهیم کرد.

Show next
ستاره
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور